O mnie

Aïssé Monika Diallo

Ukończyła studia magisterskie na kierunku: Finanse i Bankowość oraz Podyplomowe Studia Podatkowe. Absolwentka najlepszej ekonomicznej uczelni państwowej – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Posiada przeszło 25 lat doświadczenia na stanowisku księgowej. Od 2009 roku prowadzi z powodzeniem własne biuro rachunkowe.

Swoje kompetencje rozwijała podczas uczestnictwa w wielu kursach z zakresu księgowości, rachunkowości oraz doradztwa podatkowego. Posiada także kwalifikacje Dyrektora Finansowego poparte odpowiednim wykształceniem.

Świat rachunkowości, przepisów podatkowych i księgowości to nie jedyna sfera, jaką się interesuje. Posiada zmysł kreatywnej duszy, uwielbia fotografię. Zgłębia tajniki pielęgnacji skóry, a także chętnie poznaje nowe techniki makijaży, dzięki współpracy z marką Mary Kay.

W wolnych chwilach relaksuje się podczas wycieczek rowerowych lub innych zajęć sportowych. Kiedy pragnie odetchnąć od dnia codziennego pracuje w ogrodzie lub zabiera wędkę i jedzie na ulubione łowisko.
O mnie Aïssé Monika Diallo
0 +
Zaufało nam

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną już teraz!